| sebilika a întrebat:

De cand am reinstalat windows-ul, skype-ul imi consuma 312.000 resurse. Stiti de la ce o fi problema? si o rezolvare daca se poate, mersi.

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Ai skype pestru desktop? mie tot atat imi consuma cand il folosesc ( adica sa vorbesc prin intermediul lui).

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Pai asa consuma skype-ul cand ruleaza.

| sebilika explică (pentru LaLaura):

Nu ar trebui sa consume asa mult. Skype-ul, inainte sa fac windowsul, imi consuma 70k.

| LaLaura a răspuns (pentru sebilika):

Ai skype pestru desktop? mie tot atat imi consuma cand il folosesc ( adica sa vorbesc prin intermediul lui).