| Micul19 a întrebat:

De cateva zile am probleme cu messu.Cand vreau sa ma conectez, dupa ce apas pe butonul de logare imi apare casuta cu "Troubleshooter". Indiferent de ce as scrie la nume si la parola imi apare aceeasi chestie.L-am reinstalat de nenumarate ori, am si reinstalat windows-ul in speranata ca va merge dar degeaba si nu stiu ce saa mai fac.
Care stiti pls ajutati-ma.

4 răspunsuri:
| Sebastian11x1 a răspuns:

Intra pe yahoo si logheaza-te pe yahoo mail, dar acolo scrie id-ul complet in formula numeletau@yahoo.com si o sa-ti deblochezi messul

| NikkerBoy a răspuns:

Sunt aici pentru tricou. laughing