| sorinel98 a întrebat:

de cateva zile cand incerc sa caut ceva pe laptop caut un site il gasesc si cand sa il accesez imi spune „ca acest site nu poate fi accesat" de pe alt laptop cu aceeasi conexiune de internet merge sa accesez acel site, ce poate sa aiba?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mai mult ca sigur: laptop-ul tau este virusat!
Am intalnit asemenea caz (virus) care a inscris, pe rand, fiecare site accesat pe lista site-urilor interzise (inclusiv Google, Facebook, Yahoo etc.

Rezolvarea este REINSTALAREA Windows-ului.

| gabicoo a răspuns:

Fă o scanare antivirus tot sistemul!

| vinhotse a răspuns:

Am aceeași problemă când fac streaming YouTube pe computer. Dar în cele din urmă repar această eroare cu acest ghid. Sper că te va ajuta și pe tine.

Ghid: Cum să remediați eroarea „Acest site nu poate fi accesat" atunci când redați în flux YouTube pe Chrome?

| CristianL a răspuns:

Putem sa te ajutam daca ne lasi si un link cu site-ul.

Dar...chisr si fara, poate ai primit ban.