| anonim_4396 a întrebat:

Salut Tpu.De cateva zile nu mai pot juca un joc pe telefon Taichi Panda.Am dat resetare la tel, am reinstalat jocul de n ori dar degeaba.Primesc crash la logare. Dupa ce am dat resetare la tel jocul a mers putin dar cand am dat un restart nu a mai mers.Precizez ca nu am virusi iar tel este un Allview x1 soul mini nou.Care este problema?

1 răspuns:
| InnocentSίn a răspuns:

Buna! Problema ar putea fi de la ei. Cel mai bine este sa astepti o actualizare a jocului sau sa contactezi echipa si sa le spui ce problema ai.winking