| Alyutzu_Aly_1999 a întrebat:

De curand mi-am cumparat un monitor nou pe VGA, si eu in calculator am decat o intrare VGA, si monitorul vechi e tot pe VGA.

As vrea sa le folosesc pe amundoua deodata si daca mi-as lua o Mufa adaptoare DVI-D(Dual Link) tata - VGA mama as putea sa le folosesc?

Am uitat sa precizez (Am 1 intrare VGA, 2 DVI-D, 1 HDMI).

Răspuns Câştigător
| CiprianTunaru a răspuns:

WTF SI EU AM GTX 750 TI Da poti baiete happy

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

E iesire nene, nu intrare! Placa video da semnal, nu primeste!

http://i.imgur.com/yPnH8Mo.jpg

| CiprianTunaru a răspuns:

Iti trebuie un pc performant baiete sa poti utiliza pc-ul cu 2 monitoare

| Alyutzu_Aly_1999 explică (pentru CiprianTunaru):

Am calculatorul destul de bun, Intel i3 4160, nVidia GTX 750 Ti

| CiprianTunaru a răspuns (pentru Alyutzu_Aly_1999):

WTF SI EU AM GTX 750 TI Da poti baiete happy