| DozaDeNeT a întrebat:

De curand mi s-a stricat un router, asa cami-am luat altul.Cu acesta am mari probleme.Se intrerupe foarte des inernetul! Routerul este Edimax BR-6428nS. Nu stiu de ce sau ce sa fac.Am internet RDS, i-am sunat si au spus ca totul functioneaza normal in cartierul meu.Cablul nu are nimic deoarece cand il conectez direct la laptop merge faranici o treaba. Daca conteaza laptopul meu este Samsung RV508.Deci,ce sa fac?

4 răspunsuri:
| alexalex27 a răspuns:

Nu este bun!
Are un vecin de-al meu si la fel ii face si lui! >>>>FUNDA

| DozaDeNeT explică (pentru alexalex27):

Pai ce are? Ce ar trebui sa fac sa mearga? De schimbat nu mi-l mai schimba! Asa mi-a facut si celalalt

| DozaDeNeT explică (pentru alexalex27):

Si ce ar trebui sa ii fac? Ca nu mi-l mai schimba...

| alexalex27 a răspuns (pentru DozaDeNeT):

Nu stiu!
O fi de la internet!
Funda?