| Bogdan2111s a întrebat:

de la un timp nu mai imi merge Facebook-ul imi apare tot sa ma loghez si alea dar apare una sub celalta adica nu cu poze si cu ecranul alb de ce oare.
Cam asa apare:
Sigla Facebook
E-mail sau telefon Parolă

Nu mă deconecta
Ţi-ai uitat parola?
RECENT LOGINS

Facebook te ajută să iei legătura şi să comunici cu persoanele din viaţa ta.

Înscrie-te

Este gratuit şi aşa va fi întotdeauna.

Zi de naştere

De ce trebuie să trec data naşterii?
Feminin
Masculin
Dacă apeşi pe „Înscrie-te", confirmi că eşti de acord cu Condiţiile şi că ai citit Politica de utilizare a datelor, inclusiv Utilizarea modulelor cookie.

Înscrie-te
Verificare de securitate

Acest câmp este obligatoriu.
Introdu ambele cuvinte de mai jos, separate de un spaţiu.
Nu poţi citi cuvintele de mai jos? Încearcă alte cuvinte sau un test captcha audio.
Se încarcă...
Textul din casetă:

Ce-i asta?
Verificare de securitate
Acesta este un test de securitate standard pe care îl folosim pentru a împiedica persoanele care trimit spam să creeze conturi false şi să trimită utilizatorilor mesaje nedorite.

Înapoi
Înscrie-te
S-a produs o eroare. Te rugăm să încerci din nou.
Creează o pagină pentru o vedetă, o trupă sau o companie.
Română
English (US)
Español
Português (Brasil)
Français (France)
Deutsch
Italiano
العربية
हिन्दी
中文(简体)
Mobil Găseşte prieteni Ecusoane Persoane Pagini Locuri Aplicaţii Jocuri Muzică
Despre Creează o reclamă Creează o pagină Dezvoltatori Cariere Confidenţialitate Module cookie Condiţii de utilizare Ajutor
Facebook © 2013 · Română

Răspuns Câştigător
| Tudor_Daniel_1997 a răspuns:

Regleaza ceasul si data la pchappy

5 răspunsuri:
| Zambet2000 a răspuns:

Doar la facebook? La asta nu ti-o aparut asa?

| Bogdan2111s explică (pentru Zambet2000):

Nu dar la facebook dar trebuia setat ceasul

| Martinush a răspuns:

Exact asa mi s-a intamplat si mie deja de 2 ori nu inteleg care este cauza.

| soryNNel2004 a răspuns:

Fa-ti alt facebook sau ia-ti alta mozila

| soryNNel2004 a răspuns:

Ooo