| Vidacu69 a întrebat:

winking.
De o vreme mi-am dat seama ca unitatea mea de la pc este destul de slaba si m-am gandit sa imi iau alta.dar nu prea stiu de unde.As vrea o unitate care sa fie buna pentru gaming sau macar medie pentru jocuri.Lasatimi un link de unde pot sa o cumpar, dar ar fi mai bine sa pot sa o iau si in rate de ex cam 50-100ron pe luna.
P.S sa mearga macar jocurile asemanatoare cu OUTLAST (si jocul outlast).
Multumesc anticipat. aa si cel mai bun raspuns care ma poate ajuta va primii Fundawinking

7 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns (pentru OctaLoL):

Recomand mai mult cel cu AMD Kaveri A10 7850K, AMD Radeon R7 250 1GB GDDR5, Free Dos pentru ca, dupa mine, confera mai multa siguranta, putere in acelasi timp. Daca cumperi unul din sisteme pe o perioada de 24 de luni, rata lunara va fi 104, 16 lei.

| LioErnest a răspuns:

Ce zici de acesta? http://bit.ly/PkAqVI are caracteristici bune! in rate vine cam un milion pe luna. e ok, zic eu. se merita, este de ultima generatie! sunt mai multe acolo, asa ca uita-te atent;)

| Vidacu69 explică:

Toate acestea sunt destul de bune am sa vad pe care il iau si am sa declar raspunsul castigator dupa accea mersi all big grin

| mariusmorariu a răspuns:

Pentru jocuri ca outlast uite aici o unitate buna http://bit.ly/1cwp8Yv
poti face prin rate la card avantaj sau brd finance din cadru eMAG

| Kamikaze0150 a răspuns:

Cel mai bun ar fi Diablo XTreme Power! Pe acesta il am si eu, este exceptional! Incearca de pe Flanco. Funda te rog happy

| spymanme a răspuns:

Salut poti sa alegi de pe www.expertcompany.ro,sunt foarte ok si au livrare in 24h