| Cristian_George_1998 a întrebat:

De putin timp joc CS GO si as vrea sa stiu ce pot sa adaug sau sa schimb la pc-ul meu pentru a avea mai multe fps-uri.
SISTEM: Procesor Amd Athlon 64 x2 4000+
Placa video Amd Saphire Radeon R7 240 GDDR5 with boost 1 gb
Ram 2

Răspuns Câştigător
| ksuper31 a răspuns:

Rami. Eu am aproape aceeasi configuratie, cu diferenta ca al meu are 4gb Ram si AMD Athlon 240e si R7-le de la Gigabyte. Si am 100 fps-uri, deci merge perfect la grafica necesara: adica, maxima, dar afara blur and ***.

1 răspuns:
| Solutionistul a răspuns:

Mhm, netul e bun? poti sa-ti iei o placa video ma buna.Ti-o recomand pe asta, e la super reducere Placa video Sapphire AMD Radeon R9 280X OC Vapor-X, 3072MB, GDDR5, 384bit, HDMI, 2x DVI, Display Port http://bit.ly/1y9SNuM