| Nicu2804 a întrebat:

Deci acum doua zile mi-am luat un router Asus RT-N11 si azi de dimineata mi s-a luat curentul si cand a revenit nu mi-a mai mers routerul, nu se mai aprindea niciun bec. Oare din ce cauză?

2 răspunsuri:
| Bogatu_Valentin_1968 a răspuns:

Router-ul acesta are un buton On-Off si un buton de reset. Faci asa, numeri pana la 20, il bagi in priza, apesi pe butonul On-Off, apesi pe reset. Astepti cateva minute sa se aprinda toate becurile, se aprind e rand.

| cerooscuras a răspuns:

Te duci cu el la sediul Enel si arunci cu el dupa oamenii de acolo