| skarner a întrebat:

deci am un LG cu Android, si de cateva zile nu prea mai merge bine. De exemplu: daca ma suna cineva persoanei aceleia ii da ocupat, iar mie nu imi suna telefonul, dar apare apelul primit in jurnalul de apeluri, sau la Camera de fotografiat imi apare imaginea neagra, iar daca apas pe butonul poza, face poza si mi-o arata. Ma poate ajuta cineva? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| finicu a răspuns:

S-a invechit telefonul, LGurile nu dureaza prea mult si se strica. Nu prea ai ce face decat sa iei alt telefon. Du-l la germanos sau de unde l-ai luat si comunica si cu angajatii sa vezi ce mai poti face.