| Raul199612 a întrebat:

Deci de vreo 2 saptamani nu mai pot intra pe mes pe nici un id imi scrie o eroare:There might be a problem with your internet connection.Make sure your computer is connected to the inbternet.Click Troubleshoot to begin a series of tests to try to the connection problem si imi apare sa dau ori troubleshoot sau cancel... Dar eu pot sa ma joc orice jocuri in retea,pot sa stau pe fb, pot sa intru pe net, pot sa stau totu dar messu-l nu imi merge.
Ps:am instalat si reinstalat o gramada de messuri

Dau funda si voturi

5 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Reinstaleaza sistemul de operare sau treci la altul.

| Barbie69 a răspuns:

Reinstaleaza windowsuwinking

| o0DarKneSs0o a răspuns:

Pai poate nu ai scris corect idul si parola, mai incearca corect sau fa-ti alt id. Funda?

| Epigonul a răspuns (pentru o0DarKneSs0o):

Pentru ce vrei funda ca i-ai spus sa isi bage id-u si parola corect? Esti penibil!
@Raul199612, sincronizeaza-ti corect data si ora calculatorului si dezactiveaza-ti firewall.

| ZabuzA1999ByMe a răspuns:

De aia tu instaland un "mess" dupa altul pc-ul tau s-a zapacit incearca sa-ti reinstalezi windowsul si sa stai pe un singur mess sau daca nu skype