| Tiger7777 a întrebat:

deci dupa cum v-am mai zis am pus comanda pe 30 Octombrie pentru un LeEco Le S3 de la Gearbest, azi cand am intrat pe un site de tracking scria ca pachetul a ajuns azi, la 12:03 in Bucuresti si ca e In prelucrare... Eu stau intr-un orasel din Jud Alba, cam pe cand va aparea telefonul?

2 răspunsuri:
| valentinatvd a răspuns:

Daca sti la ce firma de curierat este, ai puteasa afluun numar de telefon de pe internet si sa suni pentru a afla unde se afla comanda sicand o vei primi.