| RedBloodyZz a întrebat:

deci sunt abonat la UPC, si am 2 televizoare in casa unul care prinde toate canalele si unul care prinde doar cateva.Prima data cand a venit si au pus televiziune mergea pe amandoua la fel toate programele dar acum pe plasma nu mai sunt toate lipsesc desenele boomerang etc, si astea.A venit omu de la upc i-a dat un reset atunci si a mers tv dar nu stiu cum sa fac sa se vada din nou ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Eu am tot la fel ca tine 2 televizoare in casa la rcs-rds. Unul este pe receiver si prinde mai multe canalae, celalat este fara receiver si prinde mai putine canale. daca vrei sa mai ma intrebi ceva spune-mi...

| RedBloodyZz explică (pentru matrix100):

Pai frate la inceput aveau amandoua la fel acum asta nu mai prinde boomerang axn look etc... si platesc pentru el.