| VooDau a întrebat:

dupa cum stiti vine craciunul, am avut un laptop cam de gaming, dar mi-a fost furat din aeroport (nu conteaza), acum as vrea cu ocazia craciunul sa fac niste upgrade-uri la pc-ul de acasa care este FOARTE SLAB, are 1.5 gb ram placa video 256mb, procesor amd athlon 64 3000+, as vrea sa ii fac upgrade-uri pentru a juca GTA V care urmeaza sa apara pe pc sa il pot cu grafica la high, nu as vrea sa coste mult cam pana in 10-15 milioane, nu prea ma pricep la calculatoare, deci ce ar trebui sa cumpar, ma puteti ajuta? Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Ale_Alex_1985 a răspuns:

Intra pe pc garage sectiunea piese si cauta acolo poti gasi chiar si 16GB ram iar o plácá video iti recomand Radeon de 3GB este foarte buna

| VooDau explică (pentru Ale_Alex_1985):

Multumesc, dar am nevoie de o configuratie completa big grin