| DanielXXL a întrebat:

Salut TPU
Eu imi cumpar un pc mai bun ca al meu doar ca cel pe care vreau sa il iau are hardul(de 20gb)mai mic ca ameu(40gb)
Pot sa-l adaug pe cel de 40 in pc-ul care are 20gb?
Sau daca nu sa le schimb?
?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Poti sa pui HDD-ul de 20 Gb in pozitia master si pe cel de 40 in pozitia slave. Astfel vei instala Windowsul pe cel de 20 si celalalt ramane pentru alte programe si fisiere.

| DanielXXL explică (pentru Salontanul):

Da dar pot face schimb ca am un PC pe care vreau sa-l las "familiei"
La ala vechi sa-l pun pe ala de 20 si ala nou sa ramana cu aia 40GB de la ala vechi

| Salontanul a răspuns (pentru DanielXXL):

Da