| blintzz a întrebat:

Ieri mi-am reinstalat windowsu, iar azi de dimineatā am aprins pc-ul si a ramas blocat unde scrie windows is starting up...:-)
Astept de 2 ore si tot blocat ramanesad
Ajutati-ma dau fundā

6 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Stinge-l din buton, chiar daca nu este recomandat. Lasa-l sa se "odihneasca" cateva minute si reaprinde-l.
Daca intampini si a2a oara, contacteaza persoana care ti-a reinstalat sa te sfatuiasca cel mai bine.

| MeConstantine a răspuns:

Sfatul lui Μιχaελa este bun pentru ca ceva nu a mers la update, dar se va reinstala dupa o restartare

Răspuns utilizator avertizat
| shannygelu a răspuns:

Uite te la cablu de la hard

| Doxi a răspuns:

Nu stiu ce windows ai...dar la vechiul meu calculator aveam xp si mi se intampla la fel si apsam ctr+alt+del si se deschidea

| ccdg97 a răspuns:

Stiu care iti este problema... o eroare de instalare. Poate ai avut cd-ul zgariat si la verificarea tuturor fisierelor, daca nu gaseste 1-2 fisiere sare peste, iar acele fisiere puteau sa fie importante. Singura solutie sa reinstalezi cu un alt cd.