| saluttpu123 a întrebat:

In scurt timp as vrea un caine si vreau sa imi ziceti care dintre rasele: Ciobanesc de asia centrala si rottweiler. Care ar fi mai bun eu m-as inclina spre ciobanescul de asia centrala astept raspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
| GaBu2001 a răspuns:

Rottweiler a avut un prieten de-al meu. A murit acum 2 - 3 ani din cauza unei boli, dar a trait in jur de 5 - 6 ani. Este bun pentru paza, gandeste foarte bine si se imprieteneste repede :3! Fundita?

2 răspunsuri:
| Moise_Pasca_2000 a răspuns:

Ma-i bun ii rottwayleru.Ii foarte bun de paza! Fundiță big grin

| Cory_Corina_1994 a răspuns:

Cainele Ciobanesc este un caine foarte prietenos si traieste foarte mult smug Funda?