| mirzacedi1998 a întrebat:

Joi am fost la Telekom sa intreb daca pot avea doar net de la ei si mi-au raspuns ca Da, se poate.Acum va intreb eu pe voi.e bun de ceva? Utilizatorii de romtelecom care acu' e Telekom spun ca e can varza, bine dar la ei netu vine prin telefonul fix mi se pare.Are cineva? E 39 de lei pe luna si am si router.Pareri? Sper ca luni sa vina si sa stiu d ela voi daca semnez contractul sau nu.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt in reteaua Telekom, iar cand folosesc internetul pe telefonul mobil merge foarte bine. Faza e ca eu ma conectez la hospot-urile lor, avand internet in abonament. Ar fi bine sa te conectezi la hospot-urile retelei tale, daca vrei internet pentru telefon. Sper ca te-am ajutat.

| CristinaSNC a răspuns:

Eu am net, televiziune si tlefonie de la ei si sincer sunt foarte multumita de serviciile lor. Netul imi merge perfect, mi-a mers mereu, are mereu semnal.