| AlexAttac a întrebat:

Salut TPU,
La laptop de mai mult timp am avut probleme cu coolerul, adica se se inclaea foarte repede.
Acum cateva ore i~am dat laptopul unei prietene ca al ei s-a stricat.L-am luat de la ea si am venit acasa, nu avea nici o problema, dar dupa l-am inchis si l-am pus in brate, apoi pe birou si a inceput sa scoata niste sunete ca de parca se loveste ceva de elicea de la cooler.Parca un fir s-ar atince si nu ar da voie sa se invarta, se incalzeste foarte repede si am observat caadaca il tin cu capul in jos nu mai scoate zgomote.Ce are? Dau funda!
Banuiesc ca l-am lovit pe drum...crying((

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Cred ca a intrat ceva acolo. Du-l la curatat.

| AdrenalinTm a răspuns:

Nu nu l-ai lovit sa descentrat elicea trebuie sal desfaci sa-l cureti si sal apesi un pic pe ea sau ia-ti un racitor separat usb e vre 20-30 lei

| TheRaul556 a răspuns:

Probabil ti s-a miscat putin elicea de la el.Iti recomand sa il duci la un service.