| PDI a întrebat:

ma ajutati si pe mine cu ceva?
Cand ti se blocheaza pc-ul tastezi CTRL+ALT+DELETE
Bun dar eu cand tastez astea imi da o eroare si zice asa:Task Manager has been disabled by your administrator...
Cum pot sa fac sa imi mearga iar?

Răspuns Câştigător
| AstralConfessor a răspuns:

Gasesti raspunsul aici : http://ask-leo.com/why_is_my_task_manager_disabled_and_how_do_i_fix_it.html ( daca ti-am fost de ajutor da funda )

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

În cazu ăsta, cu o reinstalare de Windows, deoarece, dacă tu eşti administratorul şi nu ai şters acest program, înseamnă că o făcut-o un virus sau spyware.Sau poţi căuta pe net taskmngr, să îl descarci şi pui în C: Windows/System32 da nu garantez că ăsta ar fi un remediu garantat deoarece dacă ai vreun virus ce îi programat să șteargă fișiere în genul, tot va fi șters de acolo.Succese.

| ROB3RT89 a răspuns:

Start run(windowsxp)search(windows 7/vista)tastezi msconfig/services unde il cauti si'l bifezi.

| eugenl a răspuns:

Sau cineva iti controleaza calculatorul si tu n-ai dreptul de administrator