| Tedx a întrebat:

mă puteți ajuta în alegerea unui telefon sunt cam indecis

Xiaomi Redmi Note 9 Pro sau Xiaomi Redmi Note 8 Pro

ÎNTREBARE PENTRU CUNOSCĂTORI SAU PERSOANE CARE DEȚIN ACESTE TELEFOANE

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mai pune un ban și ia-ți asta :

https://www.emag.ro/......DSYVYWBBM/

| Bruno92 a răspuns:

Redmi note 8 pro e un telmai reusit si stabil decat redmi note 9
Rewiew urile spun asta.

| alexandraad a răspuns:

De ce sa ți iei astfel de telefon doar pentru ca are specificații bune? Optează pentru un Samsung sau iPhone și nu vei fi dezamăgit.

| Wr3nch a răspuns (pentru alexandraad):

Probabil pentru omul nu vrea sa dea cateva sute de lei in plus doar pentru ca scrie Samsung pe el lol? Si eu am Samsung si am aur 2 inainte, si is departe de a fi grozave.