| adelinboss526 a întrebat:

Mai inainte am varsat putin ceai pe tastatura din greseala si am oprit foarte rapid pc-ul si inainte sa se opreasca am scos tastatura din spatele pc-ului, tastatura este trust thura gxt 860 Ce trebuie sa fac ca sa nu se strice?

Răspuns Câştigător
| iwefgOficiall a răspuns:

Nu ar trebui sa se strice fiindca are 3 folii intre cele 3 folii sunt de fapt butoanele pe care apesi poti totusi sa o desfaci si sa o stergi putin pe la butoane!
Atentie poti sa scoti si butoanele separat sa vezi unde tia picat.
Vizioneaza urmatorul videoclip: https://www.youtube.com/watch?v=TZPx_VqHkHw

| adelinboss526 explică (pentru iwefgOficiall):

Am scos tastele si am sters tastatura si le-am pus la uscat in balcon pentru ca erau tastele inca umede

1 răspuns: