| anonim_4396 a întrebat:

Merita sa-mi cumpar LG G3? Este bun? Am inteles ca procesorul se incalzeste destul de rapid si se incinge "calumea". Oricum, cineva care are LG G3, imi puteti spune cum este? Merita sa dau 12 milioane pe el? Mai bine sa-mi cumpar un Samsung Glaxy S3? Sau alt telefon? Va rooog, cei care au telefonul sa dea raspuns aici. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Te referi la LG G3 normal sau la LG g3 mini? nu poti compara LG g3 cu s3, LG g3 are 2 gb de ram, quad core de 2, 5 etc...
Are tata si-a luat la abonament, e tare ca are si inflarosu care poti sa il folosesti pe post de telecomanda la aproape orice tip de tv fara ca acel tv sa aiba wi-fi, pur si simplu e telecomanda laughing si poti sa il folosesti pe dvd player sau orice altceva care suporta telecomanda.
In rest ca orice telefon daca te joci mult normal ca se incinge mai ales ca are procesor quad core, pc-ul nu se incinge cand te joci laughing?
Apropo inca ceva sa nu te pacalesti la g3 ca sunt 2 versiuni, unul de 16 gb cu 2gb de ram si unul de 32 de gb cu 3gb de ram.

| RaPPsTyLLe a răspuns (pentru Evolution):

La LG G3 ma refeream. Mersi mult de sfaturi! Deci sa-mi iau un LG G3 de 32 de GB? Daca imi raspunzi si aici iti dau funda.

| Evolution a răspuns (pentru RaPPsTyLLe):

Pai da normal daca il gasesti la un pret bun.
Diferenta dintre lg3 de 16 gb si de 32gb nu e numai spatiu de stocare mai mare, de 16 gb are doar 2 gb de rami, de 32 de gb are 3 gb de rami.
Rami conteaza mult deoarece poti avea mai multe aplicatii deschise in acelasi timp si un multi tasking mai rapid happy

3 răspunsuri:
| OverlordPC a răspuns:

Pai...prietenul sorei mele are G2 si e chiar bun dupa parearea mea(e rapid in jocuri, pe net, etc.)
Deci cred ca G3 e si mai bun si dupa parerea mea merita sa-l cumperi happy
Dar... poate daca vrei iti poti lua galaxy S4 care pe eMAG e 1500 (doar cu 300 mai mult)..il poti luawinking
Eu dintre astea doua iti recomandwinking

FUNDA?