| Oakf a întrebat:

Mi-am făcut recent un cont de Yahoo Messenger și nu primesc nici un mail decât de la "Servicii cont Yahoo" care îmi spun așa : "Am sesizat o conectare la contul dvs. Yahoo de pe un dispozitiv nerecunoscut, la ora Luni, 14 iulie 2014, 15:18 EST, din România.". Deși doar eu mă conectez pe cont primesc mail-ul acesta iar altele nu. sad. Dau fundă + vot celui ce mă ajută.

2 răspunsuri:
| bitzu07 a răspuns:

Shimba.ti parola.e posibil sa ai contul spart... daca nu merge sterge.l si fa.ti altul.

| Oakf explică (pentru bitzu07):

Nu asta e problema. După ce am făcut contul de Yahoo Messenger m-am logat pe el și am primit mail-ul de mai sus. Am ignorat mail-ul deoarece eu m-am logat pe contul meu pe care l-am făcut cu 2 minute înainte și nimeni nu-l știe. Am reinstalat Yahoo Messenger (și windows) și degeaba...