| Oakf a întrebat:

Mi-am făcut recent un cont de Yahoo Messenger și nu primesc nici un mail decât de la "Servicii cont Yahoo" care îmi spun așa : "Am sesizat o conectare la contul dvs. Yahoo de pe un dispozitiv nerecunoscut, la ora Luni, 14 iulie 2014, 15:18 EST, din România.". Primesc mail-ul acesta deși doar eu mă conectez pe cont, iar alte mail-uri nu primesc sad. Dau fundă + vot celui ce mă ajută.

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Te-ai conectat de pe telefon.
intra in yahoo mess de pe pc, schimba pass si o sa vezi ca nu iti mai trimite. insa dupa aceea nu mai accesa contul de pe telefon, ci doar de pe pc.

| Buzdea_Dinamo_Catalin_1994 a răspuns:

Nu stiu. si eu am patit tot la fel, dar in legatura cu emailuri. sad