| TheSeventhSin a întrebat:

mi-am facut un cont de email recenti insa am observat ca nu primesc niciun email.Am mai observart o diferenta dintr-e cel vechi si cel nou.Cel nou nu are imbox.de ce? Am facut poze la cel vechi si cel nou sa vedeti, oricum dau funda.
Cel nou: http://postimg.org/image/y95l7kteh/
Cel vechi: http://postimg.org/image/rrvwr2r9t/

2 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Cel nou e in romana si e posibil sa fie o varianta mai redusa a celui in ingleza care e mai corect. Daca in plus nici nu gasesti mesajele pe contul nou, fie varianta in romana e mai proasta si atunci e bine sa treci la o varianta in engleza, fie e ceva din setari. Un lucru asemanator se intampla si pe mail.com, pe varianta in engleza puteai activa 10 adrese de amail alternative diferite, iar pe varianta in romana se putea face doar o singura adresa - acum cred ca s-a schimbat situatia pe mail.com, dar voi folosi numai varianta in engleza - e mai sigur.

La o prima vedere par identice varianta in romana si cea in engleza insa e posibil sa existe diferente de functionalitate sau chiar erori. Daca e posibila schimbarea limbii, poate ca varianta in engleza e mai functionala.