| MartyyN a întrebat:

Mi-am instalat skype-ul, zice ca se autentifica, iar dupa imi iese pur si simplu..Mai incerc si se intampla aceeasi poveste.L-am reinstalat de o groaza de ori! Cine ma ajua primeste FUNDA!

6 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Formateaza-ti telefonul, poate din cauza asta nu te lasa sa il instalezi.

| untu a răspuns:

Unde l-ai instalat pe telefon sau pe calculator?

| MartyyN explică (pentru untu):

Pe calculator.

| untu a răspuns (pentru MartyyN):

Cred ca trebuie actualizat si imbunatatit programul SKYPE! Pa programulSkype cauta si apasa,, Ajutor" apoi apasa verifica cea mai recenta versiune noua!

| Ioan_Lucovici_1940 a răspuns (pentru untu):

Pe calculator Leptop

| Ioan_Lucovici_1940 a răspuns:

Nu am reusit