| anonimulxxxhd a întrebat:

mi-am instalat windows 7 si cand am terminat nu-mi mergea internetul adica pe iconita aia cu monitor era tras un x am chemat pe cineva si mi l-a facut nu stiu unde a intrat si am vaz ceva de gen sa selecteze home, public network in fine intrebarea este cum a facut asta sa stiu si eu in caz cami schimb windowsul sa nul platesc iar funda....anunt urgent! big grin

4 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Start-Control Panel-Network and Internet-Network and Sharing Center-Set up a New Connection-Connect to the Internet( aici ai mai multe optiuni, eu am pus prima ce imi apare) iar apoi continui cu ce scrie acolo prin Next, trebuie sa ai Numele si Parola pe care o primesti de la operatorul de cablu.Cam atat.

| RAY a răspuns:

Vreisa te ajut?

| anonimulxxxhd explică (pentru RAY):

Daaa

| RAY a răspuns (pentru anonimulxxxhd):

TeamViewer 10