| Andreiii19 a întrebat:

Mi se blocheaza mouse, nu mereu cateoda si nu dureaza mult.
Adica o data la 30 - 60 minute, merge 20 - 30 de secunde blocanduse.
Este foarte enervant...
Am reinstalat windows de 2 ori, am cumparat alt mouse, am mai bagat niste rami, am luat o sursa mai puternica...
Si tot asa face

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie-mi face asa de ieri, de cand mi-am luat steam wtf. M-am jucat putin Smite si de atunci a inceput...

| MultiCore a răspuns:

Sigur se blochează doar mouse-ul? Nu se blochează cumva tot computerul. Cred că vorbim despre un hard-disk pe moarte. Sau despre o placă de bază pe moarte. Este greu să îți dai seama ce se petrece. Și lol, ți-ai cumpărat sursă și rami, dar nu te-ai gândit să îl duci la un specialist...

| Andreiii19 explică (pentru MultiCore):

Nu se blocheaza tot computerul doar mouse, si oricum vruiam sa imi mai bag rami si sursa mai puternica laughing

| MultiCore a răspuns (pentru Andreiii19):

Cum îți dai seama că nu se blochează tot PC-ul?

| Andreiii19 explică (pentru MultiCore):

De exemplu cand joc CSGO jocul ruleaza in continuare, ma pot misca dar mouse...
Sau pe browser dau se blocheaza mouse dar pagina se incarca, merge...

| MultiCore a răspuns (pentru Andreiii19):

Ai încercat să folosești PC-ul în Safe Mode?

| Andreiii19 explică (pentru MultiCore):

Nu.

| xXBeSpecialXx a răspuns:

Exact asta mi s-a intamplat si mie(dar la laptop).Nu stiu cum este la tine, dar la mine era asa:aveam mouse fara fir, cu stick care il bagi in calculator.Mereu se bloca.Am luat un prelungitor, un capat l-am bagat la laptop, iar in celalalt stick-ul(pentru ca nu avea semnal).Nu stiu daca o sa-ti mearga, dar sper ca te-am ajutat!winking

| Andreiii19 explică (pentru xXBeSpecialXx):

Am mouse mirya gaming v6 cu fir

| floresdemayo a răspuns (pentru Andreiii19):

Să știi că mulți evită să cumpere mouse de la Myria. straight face