| George_8501 a întrebat:

TPU niste baieti zic ca Sony Ericsson w350 model mov zic ca e pentru fete este adevarat ca sa stiu daca il mai tin cel mai bun raspuns funda!

Răspuns Câştigător
| ThinkPink_8731 a răspuns:

Eu nu cred ca este de fete.cred ca e pentru mixt. Movul e o culoare si pentru fete si pentru baieti. Nu stiam cum e w350-u si m-am uitat pe google, si nu mi se pare ca ar fi neaparat pentru fete. arata exact ca un mp4, ipod.negrul e predominant ceea ce rezulta ca e portivit si fetelor, si baietilor.Doar ca are butoanele de navigatie mov, nu sustin ca e pentru fete.
Chiar are un design dragut si cred ca e fain.
Good Luck. :*