| SoundWaveR a întrebat:

Nu stiu dece mi-se restarteaza calculatoru( cand nu ma astept).am dat format la pc crezand ca e de la virusi. tot se restarteaza, am schimbat priza ( poate nu facea contact bine). Degeaba. Nu stiu ce sa mai fac. Temperaturile la calculator sunt excelente. Din ce cauza ar putea fi? Sa fie de la curent?

P.S. : Dau funda + Vot celui care da cel mai bun raspuns! Va multumesc

5 răspunsuri:
| CorNNeL a răspuns:

Problema asta e de la soft sau daca nu de la memorie, scoate memoria si introduo iar. Daca nu e de la memorie reinstaleaza windowsu

| SoundWaveR explică (pentru CorNNeL):

Am uitat sa mentionez ca am reinstalat windowsu si tot se restarteaza...

| CorNNeL a răspuns (pentru SoundWaveR):

Atuci, problema e de la placa de memorie placuta aia din clemele alea sti? Memoria principala. aia e problema oar e prafuita oar nu mai e buna, cand functioneaza si cand nu

| anonimul998877 a răspuns:

Coolerul nu mai functioneaza sau e plin de praf.

| SoundWaveR explică (pentru anonimul998877):

Nu cred ca e de la asta. deoarece acum 2 zile l-am curatat. ( tot calculatoru nu numai coolerul). Daca mai sti cv care sa ma ajute te rog posteaza multumesc!