| DaNuT3191 a întrebat:

De ceva vreame cand aprind calculatoru imi da o eroare 'CoreCell-Extreme Chip you've ever needed si sta asa in jur de 1 minut dupa care se aprinde. Cand se ia curentu imi apare sa dau F1 si F2. Dupa ce dau se incarca ceva NDV si nu mai stiu cum, se aprinde si dupa putin timp se restarteaza din nou si dupa aia merge calumea din ce cauza sa fie. Bateria de BIOS sau HARDU, Parerea mea! Astept raspuns

2 răspunsuri:
| claudiu_7425 a răspuns:

F1 (ora setata gresit)trebuie sa apesi daca vrei sa ruleze windowsul in continuare si f2 daca vrei sa intri in bios sa o reglezi daca o reglezi nu iti mai apare f1 si f2 iar problema asta cu CoreCell-Extreme Chip you've ever needed tio rezolv eu intra pe id tm.clau

| Laura_Popan_1988 a răspuns (pentru claudiu_7425):

Ceau...stiu ca e foarte vechi postul...dar m-am gandit totusi sa incerc
si eu am poroblema cu corecell-extreme chip you've ever needed, doar ca eu de aici nu mai pot face nimic.nu imi mai porneste calculatorul
multumesc