| Lolittaa a întrebat:

Buna all vreau s ava intreb si eu de ce mi se restarteaza calculatoru chiar si d e cate 5 ori in 10 min deci m-am saturat i-am schimbat ramii am pus mai multi i-am schimbat hardu, am reinstalat de 10 ori windowsul am reparat priza am schimbat sursa si tot asa face nu stiu ce sa-i mai fac? din ce cauza cerdeti ca este?

1 răspuns:
| CosteaVlad a răspuns:

"i-am schimbat ramii am pus mai multi, i-am schimbat hardu, am reinstalat de 10 ori windowsul am reparat priza am schimbat sursa" Cred că cu banii şi timpul pe care i-ai pierdut pe toate chestiile astea, şi fără niciun rost, îţi luai mai bine unu nou. Ieşeai muult mai în avantaj laughing Du-l la garanţie...