| Blacky6 a întrebat:

poate cineva sa-mi spuna de ce unitatea mea merge foarte sacadat (cam de 2 luni in coace) dar cand merg cu ea la prieteni/service-uri merge perfect..am fost intrebat de cei de la service ce conexiune la internet am sau ca se poate sa fie si din cauza ei,acum eu nu stiu ce sa mai fac, nu-mi merge nici youtube la 720p sau 1080p iar cand merg la prieteni cu ea atunci merge perfect.Stie careva care ar putea fi cauza? conexiunea de la internet sau alte probleme legate de el? va rog sa ma ajuti sa rezolv problema...multumesc.

1 răspuns:
| MadalinG99 a răspuns:

Sa stii ca si eu am aceleasi probleme, si cred ca totul pleaca de la internet. daca folosesc laptopul doar pentru office nu am treaba, daca ma uit la un film incepe cu figuri, am sunat si la astia de la internet... Poate e de vina si caldura in camera si se supraincalzeste.