| anonim_4396 a întrebat:

Salut,TPU! Pot sa fac astfel incat astia din lista mea de prieteni de pe facebook sa nu ma vada daca sunt online sau offline? Daca da, vreau niste explicatii concrete.

Răspuns Câştigător
| daria12 a răspuns:

Pe partea din dreapta (unde vezi daca sunt prietenii online) este o rotita mica (optiuni/options).Dai click pe ea si dai Turn off chat (in engleza) sau Inchide chatul (in romana). apoi ca sa il deschizi dai din nou pe rotita si dai Turn on chat/Deschide chatul. big grin sper ca te-am ajutat. big grin big grin big grin

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Simplu.Opreți chat-ul din setările acestuia(simbolul acela cu o rotița dințată din colțul dreapta sus al chat-ului.Succes

| bossassbitch a răspuns:

Pai. intri pe facebook si te uiti in dreapta la lista de prieteni... in partea de jos a listei este o bara unde poti scrie numele prietenului pentru a-l cauta. Foarte putin mai la dreapta este o rotita. Apesi acolo si alegi "turn off chat" sau "opriti chatul"(in romana). Sper ca te-am ajutat. O zi faina! :3