| xVlad a întrebat:

Recent mi-am achizitionat un iPad 3 -Numit si Noul iPad-. As dori sa stiu daca a aparut cumva vreun JailBreak pentru el.

Multumesc anticipat, si va raman datorwinking

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Nu a aparut, deci mai ai de asteptat ceva timp. Si inca un lucru foarte imporant, nu e neaparat ca e noul ipad sau un iphone. Daca stai cu softul actualizat mereu, niciodata nu vei putea realiza jailbrak, deci nu mai fa actualizari de soft.

| xVlad explică (pentru sltlp):

Sincer, nu am nicio idee ce soft am, cred ca 5. 1 Multumesc pentru raspuns, nu stiam ca nu trebuie actualizat (desi e logic, dar nu mi-am dat seama). Fundawinking

2 răspunsuri:
| Vouge a răspuns:

Incă nu a aparat... Dar neaparat sa nu-i dai update pentru că no sa iti mai mearga deloc jailbreak-ul. big grin