| BlackNinja23 a întrebat:

recomandati-mi si mie un microfon bun.Pentru ca ale mele(nu stiu de ce)bazaie pe fundal...

Răspuns Câştigător
| ShazamTv a răspuns:

S-ar putea sa ai activata optiunea Microphone Boost, car este de obicei cauza bazaitului. Daca nu aceasta este problema iti recomand microfoanele din larga gama Yeti, de exemplu yeti blue microphone.

| BlackNinja23 explică (pentru ShazamTv):

Mdea....era activat microphone boost -.-, iti multumesc

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Si de ce crezi ca altele nu o sa bazaie? Daca nu e microfonul? Tema de cercetare!

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Http://bit.ly/1n1YrPC (link generat de conversion marketing)

| Andreutzu_Andrey_1995 a răspuns:

Buna eu iti recomand sa iei microfon de la firma LOGITECH sau poti sa-ti iei camera cu microfon inclus asta daca nu ai camera! Sper ca am fost de folos! Funda?