| Constantin_Roibu_1994_T7BK a întrebat:

Salut Tpu.ro!
Am si eu o intrebare vreau sa cumpar un Laptop si nu am toti banii vreau sa fie nou si as vrea sa stiu daca exista o modalitate sa cumpar acum si sa platesc mai tarziu adica peste o luna, doua, trei nu vreau in rate pentru ca in final platesc de aproximativ 2 ori valuarea produsului, iar daca voi stiti vreun site va rog sa imi lasati linkul-ul.
Va Multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca exista asemenea posibilitate, cel putin eu n-am auzit. Poti plati pe loc sau in rate.

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Plateste in rate.

| Dragos636 a răspuns:

Plateste-l in rate.

| zeBraJaM a răspuns:

nu exista ce vrei tu! laughing. dar poti sa-l iei in rate, sa iti iei unul la mana a 2-a, sau sa mai strangi bani si sa-ti iei unul nou big grin. Sper ca te-am ajutat.hee hee

| razvan131997 a răspuns:

Cauta unul pe OLX. Il poti lua aproape nou la un pret mult mai mic. Pentru a fi sigur de continutl coletului, ii ceri vanzatorului livrare cu verificare si totul va fi ok.