| StefanCristi a întrebat:

Salut tpu.ro, mi-am cumpărat astăzi Power 5000 Baterie Externă. Cât trebuie ținută la încărcat bateria externă?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt multe baterii de 5000 mAh pe piata. Unele au niste leduri care iti arata incarcarea maxima.
Oricum, faci doar o incarcare cu ea, daca ai telefon cu baterie de 5000 mAh cum am eu la telefon.

| Andreeas210123 a răspuns:

Cel mai bine te-ai uita pe cartea ce ti-a venit cu tot cu pachet, depinde de la baterie la baterie, respectiv de la model la model, totodata si producatorul este un factor.

| StefanCristi explică (pentru Andreeas210123):

Pai este in engleza habar nu am am aruncat cartea