| Ddenis a întrebat:

si membrii ma numesc Denis si am o intrebare serioasa nu vreau persoane care sa raspunda la ea prin injuraturi sau ceva in genul deci eu ma joc un joc... MT2 TIM iar tata crede ca din cauza lui se strica PC asta nu este adevarat nu pentru ca este jocul care imi place si nu vreau sa nu mai ma pot juca pe el dar nu dinn cauza jokului se strika sora mea strica pc si tata crede ca eu el a parolat calculatorul si nu imi zice parola de fapt doar el o stie nici la mama nu vrea sa eu zica este un om bun dar deja s-a saturat sa plateasca 30, 40, 50 lei odata la 1 an happy stie ca un an e mult dar el creda ca ce putin este happy in fine as vrea sa aflu parola de la PC va rog sa dati raspunsuri cat mai rapide deci asta este intrebarea : Cum aflu parola la PC fara sa o schimb ( fara sa o schimb pentru ca nu vreau ca tata sa afle ca am aflat eu parola ) happy va rog raspunsuri rapide si folositoare PLS

2 răspunsuri:
| arigern a răspuns:

Nu vei afla parola niciodata, doar daca esti un hacker profesionist. Sper ca vei rezolva problemele cu parintii tai. happy

| raresh_5041 a răspuns:

Dca vrei pot sa te invat cum sa iti scoti parola de tot dar nu stiu cum sa o afli. daca e win xp e ffff usor sa iti scoti parola.big grin