| cosmzx a întrebat:

stie careva cum se modeaza un ps2 slim
vreau sa mi-l modez singur si nu stiu cum
dau funda!

Răspuns Câştigător
| Deiii a răspuns:

Cumperi un cip (MODBO 760) si il montezi dupa schema pe care ti-o va da acel vanzator sau zecile de tutoriale de pe net. Ar mai fi o metoda cu swap-disc, dar nu au reprezentati prin Romania, doar daca ai pe cineva prin US sau UE.
Si eu intentionez sa cumpar un PS2, dar voi opta pentru modarea hardware

Sau video http://www.youtube.com/watch?v=Fa3cutVUPAo&feature=player_embedded

1 răspuns:
| jmenaru a răspuns:

Nu este asa simplu sa o modezi...in primul rand trebuie sa dai detaliile complete (ce scrie pe el) in functie de asta se poate moda software sau hardware (cu chip)