| Tomoiagă_Răzvan_1997 a întrebat:

Sunt pe net tot felul' de persoane care vand telefoane luate pe abonament de la Orange.Dar nu mai platesc abonamentul. Daca nu mai platesc abonamentul, blocheaza telefoanele?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Toate sunt reciclate man, in Romania totul este fake de la haine la mancare etc mare grija pe olx multi dau tepe, multi vand replici china si asa te alegi cu un fake, apropo ce garantie ca nu si se strica maine telefonul?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca numai platesc Orange le da in judecata pentru niste telefoane reciclate doar sti ca nu sunt noi nu? telefoanele se recicleaza sau se repara si se vand ca noi, compara un telfeon adus din vest cu unul de la noi sa vezi diferenta, nu blocheaza nimeni nimic pentru ca nu pot asa ceva, da teefonul e codat in Orange aiurea un soft prost marca Orange Romania

| Tomoiagă_Răzvan_1997 explică (pentru RAY):

Am gasit pe OLX mai multe S5 Mini cu cutie de Orange la 999 cu garantie si factiua.Chiar si S5 Mini, care este relativ nou ar putea fi un "telefon reciclat"?
Aici este linkul: http://olx.ro/......323Ul.html

| Tomoiagă_Răzvan_1997 explică (pentru RAY):

Multumesc pentru sfat.big grin

| RAY a răspuns (pentru Tomoiagă_Răzvan_1997):

Eu cumpar de la cineva niste produse dar e un baiat ok, prima oara mi-a fost teama dar omul asa cum a spus asa a fost, bine comenzi mai mari de 100 de lei nu dau

| Tomoiagă_Răzvan_1997 explică (pentru RAY):

In cazul asta, ar fi mai rentabil sa-mi iau unul nou de la QuickMobile?

| RAY a răspuns (pentru Tomoiagă_Răzvan_1997):

Razvan cumpara da cu garantie, ai o garantie asa nu ai nici o garantie

| Tomoiagă_Răzvan_1997 explică (pentru RAY):

Multumesc inca o databig grin

| RAY a răspuns (pentru Tomoiagă_Răzvan_1997):

Toate sunt reciclate man, in Romania totul este fake de la haine la mancare etc mare grija pe olx multi dau tepe, multi vand replici china si asa te alegi cu un fake, apropo ce garantie ca nu si se strica maine telefonul?