| LikeIT a întrebat:

sunt utilizatorul programului Google Adsense, si azi am observat o diferenta de afisari, pe data de 2 febroarie in adsesne am avut 277 de afisari, si in google analytic am avut in aceas data 406 afisari. Mai foloseste cineva google adsense? de ce este diferenta asa de mare de afisari?

1 răspuns:
| mijka a răspuns:

In adsense vezi afisari ale reclamei si clickuri, iar in analytics vezi clickuri + afisari de pagini la cei are au dat click. Afisarile din adsense nu sunt acelasi cu cele din analytics