| Voicu_Ionela_1999 a întrebat:

Tot incerc de ceva vreme sa distribui o poza de pe tumblr pe facebook dar dupa cateva secunde mi se sterge postatea. Problema e ca nu vreau atunci cand o distribui sa apara cu tot cu site-ul din care am luat-o, vreau sa apara doar poza, precum un GIF daca intelegeti. Am incercat o gramada de modalitati, ba chiar am salvat poza si am bagat-o pe site-uri pe care uploadezi poze si iti da link la ele. Tot dispare. Imi puteti spune din ce cauza se sterge postarea singura? Dau funda

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Protectie de copyright.
De ce nu incarci poza direct pe Fb si s-o distribui de acolo?