| Lewandowski a întrebat:

Trebuie sa invat in 2 zile, adica pana miercuri sa lucrez foarte bine in Microsoft Access! Ma puteti ajuta cu ceva tutoriale, sfaturi sau asa ceva... Pentru ca nu pot retine chiar totul pana miercuri, ma refer la tot ce am in manual, si ma gandesc ca poate exista o metoda mai rapida si eficienta! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Https://support.office.com/......54561f8bce

in 2 zile abia o sa intelegi ce inseamna access

| Lewandowski explică (pentru suntserios):

Merci, dar ceva pe romana stii?

| suntserios a răspuns (pentru Lewandowski):

Gasesti si il limba roamana, e suficient sa dai un search pe google, da na lenea asta... mare la unii

http://www.itlearning.ro/tutorials/tutorial/?tutorial=26