| Fofani a întrebat:

Salut TPU, urgent, sunt disperat, am chestio importante maxim, mi-am uitat parola de la vechiul cont google si n-o mai stiu. Bine am dat pe am uitat parola si am bagat ultima parola pe care mi-am amintit-o si tot nimic ca cica nu-i aia, va rog am chestii importante acolo scuzati din suflet categoria

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si cu ce sa te ajutăm noi? Numai tu stii ce parole ai pus noi nu putem sti asa ceva parolele sunt secrete numai tu trebuie sa ti le amintesti, trebuia sa le scrii pe o foaie in caiet sa le pastrezi ca stiai ca uiți. Acum trebuie sa ti faci alte conturi noi cu alte parole numai poti baga de 100 de ori parole care nu le stii ca i ti vor bloca toate conturile ca vor crede ca faci spam.

| T0T a răspuns:

Singura cale e să dai pe „Ai uitat parola" și să speri că poți urma una dintre metodele de recuperare a parolei. Data viitoare asociază-ți cu contul un număr de telefon sau un cont de rezervă (preferabil al unei persoane apropiate, care nu e așa amețită). Foarte bine ar fi să folosești și un Password Manager, dar ce facem că și ăla are o parolă? Măcar o parolă, însă, poți reține și tu.

| Crackman a răspuns:

Ai acolo o sectiune numita: Ai uitat parola?
Dai click pe ea si urmezi instructiunile

| Dandinelle a răspuns:

Inchide browser-ul si deschide-l din nou si Mai incearca odata.