| romario97 a întrebat:

Salut TPU,va rog,este urgent, ajutati-ma va rog cu problema asta.Nu pot formata un stick de 4 gb, imi da urmatoarea eroare " windows was unable to complete the format" http://postimg.org/image/hklht496n/

.Am incercat majoritatea metodelor intalnite pe internet dar fara rezultat...Va rog daca are cineva habar sa ma ajute...Dau funda si orice este posibil

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click drept pe my Computer in desktop.Alegi Manage si apoi Disk Management.Alegi dispozitivul tau si incerci un format, tot asa cu click drept...bla bla

| romario97 explică (pentru anonim_4396):

Am incercat
nu merge.
Alta varianta mai stii?

| anonim_4396 a răspuns (pentru romario97):

Da.

| romario97 explică (pentru anonim_4396):

Ce varianta? Spune te rog ca sunt disperat, ma chinui de o gramada de timp...