| romario97 a întrebat:

Salut TPU,va rog, este urgent, ajutati-ma va rog cu problema asta.Nu pot formata un stick de 4 gb, imi da urmatoarea eroare " windows was unable to complete the format" http://postimg.org/image/hklht496n/

.Am incercat majoritatea metodelor intalnite pe internet dar fara rezultat...Va rog daca are cineva habar sa ma ajute...Dau funda si orice este posibil.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Fii atent
formateazal in format fat 32 / exfat. ai grija sa nu se foloseasca windowsul de el mare grija, sunt programe care recupereaza date dar forteaza formatarea prin unele cai