| phone a întrebat:

va rog frumos daca se poate sa imi dati un link cu un program care reabiliteaza placa video sau alte componente.Sa va zic problema de fapt eu joc metin happy cand intru in joc merge bine ma loghez. aleg caracterul, se incarca normal dar cand dau sa ma joc incepe cu diferite culori caracterul dispar ramane doar umbra si apoi dupa un timp pc-ul sr restarteaza va rog frumos daca aveti vreo idee as fi foarte recunoscator multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

- Dezinstaleaza, restart si instaleaza din nou driver-ul video. Incearca sa folosesti un alt browser. Si fa un update la Adobe flash.

| Ax3LdeV a răspuns:

Care ti confiugaratia? ai ventilator pe placa video?

| Akop a răspuns:

Mda am eu o idee..dezinstaleaza metinul si apucate de ceva mai calumea..frate ce va facut jocul asta, voi chiar nu vedeti ce tentativa de joc e..mai bine joc ario decat metin..hai sa fim seriosi. uitati-va si voi la detalii, la grafica etc. incearca Aion e un joc prea tare cu grafica super nu ca merin. uite aici si un link http://www.youtube.com/watch?v=mPXm5EiRA7g si tot nu inteleg ce va facut jocul asta.e o panarama de joc(scuze de expresie) si totusi il joaca atatia.ori voi jucati acest joc daca poate fi numit asa cu ochii inchisi..infine sper sa te indrepti pe o cale mai buna :)) succes;)